Magazine Showbizz

Oriola Marashi i thotë vetës një fjalë dhe i habit të gjithë

Share on the social medias

Oriola Marashi është një prej femrave më të bukuara shqiptare.

Linjat e saj dhe veshja e saj mbeten më të komentuarat , pasi jeta private e bukuroshës mebetet private.

Së fundmi, në llogarinë e saj në instagram ka shpërndarë disa imazhe ku duket mjaftë bukur, mirëpo mbishkrimi i saj le shumë përshtypje.

Ajo i bëri një kompiment vetës, duke i thënë ‘O superstar”./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *