Onur Seyit Yaran is at the top, Akın Akınözü and Engin Akyürek are pushing for the first place!

It turned out that Onur Seyit Yaran from the TV series Kardeşlerim (For My Family) ranked at the top of the list of the most popular male actors in the social media environment, outperforming his rivals last week.

We see that Onur Seyit Yaran is the most popular male actor with 75500 messages, which was shared the most during the week of March 29 – April 4, made by ADBA TV. Onur Seyit Yaran, along with some other young names of the series, Kardeşlerim, which has been going on for 3 years, continues to be one of the most talked about male actors of social media at many points.

Akın Akınözü, who made a strong impression with his successful performance in the Tuzak (Trap) TV series, is also one of the names on this list for a long time. Akınözü ranked second with 49700 messages last week.

In the third place, with the start of the “Adım Farah” (My Name is Farah) TV series, Engin Akyürek is observed to rise to the top step by step among the most talked about names on social media. It should be noted that especially the fans of the actor abroad follow this project with great interest.

In the fourth place of the list is Alp Navruz, who attracted attention with Yürek Çıkmazı (The Heart Impasse) project, and in the fifth place is Halil İbrahim Ceyhan, who made a big break with the series Emanet (Legacy).

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *