Magazine Showbizz

Nusret publikon foton e Luana Vjollcës dhe sapo na zbuloi vendodhjen e saj

Share on the social medias

Kur vjen fjala tek Nusret të gjithëve na kujtohet hedhja e famshme e kripës tek mishi, një ndër kuzhinierët më të famshëm në botë i cili ka hapur një rrjet restorantesh në vendet më in.

Mbrëmjen e djeshme Luana Vjollca ka vendosur të darkojë në një nga restorantet e tij.

Por para udhëtimit Luana u kërkoi ndjekësve që të zbulonin ku do shkonte, e mesa duket ja zbuloi Nusret.

Ai ka publikuar një foto të Luanës në Insta Story, e në fotot pasardhëse zbulon që ndodhet në ishullin e famshëm grek Mykonos, pra mesa duket moderatorja shqiptare, pas pushimeve në Sicili ka udhëtuar drejt Mykonos./kryefjala

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *