Magazine Showbizz

Nuk qenka Behigje, ky është emri i dytë i Beatrix Ramosajt

Share on the social medias

Ajo vazhdimisht merr vemendje me secilën paraqitje të saj, e përcjellet në çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Billbordi.net

Beatrix Ramosaj është bërë ndër personazhet më të komentuara në rrjet kohëve të fundit.

Në një nga fotot e postuata një fans i replikoi në fotografine e postuar duke i thene “Ti je definicioni i problemeve”.

Ndërsa ky përshkrim këngëtares i pëlqeu dhe tha emrin e saj të dytë ta ketë “Problem”./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *