Nuk pritej ta shihnim ndonjëherë në reality-show, këngëtarja e famshme pjesë e “Ferma VIP”

Sonte në mbrëmje, “Ferma VIP” pritet të fillojë në ekranin e Vizion Plus në moderimin e Fjoralba Ponarit. Gjithashtu do të jetë 24 orë në dy kanale të dedikuara në Tring.

Mes shumë emrash që janë diskutuar si konkurrentë, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se një ndër to do të jetë këngëtarja Elsa Lila.

Elsa u rikthye në Shqipëri prej disa kohësh, e padiskutim do të jetë një personazh surprizë për t’ju përkushtuar punëve të vështira të Fermës.

Në 3 postime të ndryshme, është konfirmuar se moderatorët do të jenë Bes Ballaku dhe Fjoralba Ponari, sic ishte paralajmëruar, ndërsa ndër emrat e konkurrentëve mund të përmendrim: Robert Berisha, Mariana Kondi, Niko Komani, Xhesika Polo, Albano Bogdo, Ciljeta, Florjan Agalliu, Renis Gjoka, Ditea Berisha apo Valer Kolnikaj.

FOTO

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *