Nuk përmbahet aktori Neritan Liçaj, tallet keq me Ermalin, Luizin dhe Noizyn për filmat e tyre

Duket se kinematografia shqiptare është rikthyer fuqishëm këto kohët e fundit. Si fillim Ermal Mamaqi me filmat dhe serialin e tij, më pas Luizi si protagonist i “Në kuadër të dashurisë” e tani edhe Noizy në filmin e Blerim Destanit, “Trouble shooters”.

Duket se kjo nuk i pëlqen edhe aq shumë aktorit të njohur Neritan Liçaj, i cili së fundmi ka ironizuar paksa me stil dhe me humor (sipas tij) filmat e fundit.

“Unë e bona një film (si aktor), ermali me edin po, luizi po, noizy po e bo. Presim vetëm të boj film Mandi Nishtullës dhe ka lezet. Po s’na e tha ça do të thotë sarile?! Pak humor pa të keq.” – shkruan Neritani në postimin e tij.

Kështu si indirekt, mos po kërkon Neritani të thotë që filmat e fundit janë bërë si “tallava” dhe të pakuptueshëm? Këtë nuk e dimë…

FOTO:

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *