‘Nuk kam më fuqi’ Meritoni dhe Ilnisa befasojnë me afrimitetin me njëri tjetrin

Ilnisa dhe Meritoni, u panë shumë të afërt , duke qëndruar me njëri tjetrin të mbuluar me një batanije.

Të dy shkëmbyen batuta dhe provokime, në një moment që dukej romantik.

Një ndër banorët e shtëpisë së Big Brother Vip, Gazi, në një diskutim me Rozën se kush është çifti i parë që do të krijohet brenda shtëpisë, ai u përgjigj “Ilnisa dhe Meritoni”.

Ilnisa: S’po rri dot më, nuk kam fuqi

Meritoni: Flejmë bashkë

Ilnisa: Më janë zënë hundët, nuk marr dot frymë

Meritoni: Merr frymë me gojë

Ilnisa: O kafshë, ti je budall (qeshin)

Ilnisa: Hajde flemë o beb

Meritoni: Dua të takoj dikë…

Ilnisa: Si vetja (qeshin)

Ilnisa: Mos provoko tani, pse provokon tani, seriozisht e ke?

Meritoni: O shpirt…

Ilnisa: Fli o beb fli

Meritoni e puth disa herë në kokë.

Ilnisa: Fli o beb

VIDEO

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *