Magazine Showbizz

Nuk do ta njihni! Fjoralba Ponari shfaqet si kurrë më parë, publikon pamjet e ralla

Share on the social medias

Një top modele, Fjoralba Ponari ndan kujtime speciale nga fëmijëria. E si dhe dihet Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura të publikut.

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike për kujtimet nga fëmijëria. Ajo ka postuar një video në Instagram ku shfaqet duke modeluar.

Në video dëgjohet gjithashtu edhe i ati i Fjorablës teksa e suporton me komplimente pozitive.

“Shumë bukur, kjo është top modelja Fjoralba Ponari” – shprehet ai.

Moderatorja, bashkangjitur me videon shkruan: “Shkëputje e vogël publicitare nga kaosi. Babi, ka qenë gjithmonë suporti im më i madh”.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *