Magazine Showbizz

Nuk do ta besoni se me cilën këngëtare shqiptare do të bashkëpunojë Rita Ora

Share on the social medias

Pas martesës me regjisorin e famshëm, Rita Ora duket se nuk po anashkalon dhe karrierën e saj në muzikë.

Duket se ajo i është kthyer punës në studio.

Madje, thuhet se Rita po punon për albumin e radhës me shumë emra ndërkombtarë.

E një ndër këta emra është dhe këngëtarja shqiptare Ava Max.

Një burim tha se ajo po bashkëpunon me një artiste tjetër të famshme.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *