Një tjetër zarf i zi në BBV? Ledjona i thyen Romeos vezën kokës, ja çfarë dënimi pritet të japë ‘Vëllai i Madh’ (VIDEO)

Një skenë e ngjashme me atë të Rikes dhe Eglës ka ndodhur edhe sot në BBV3. Ledjona ka goditur me vezë Romeon pasi ky i fundit po i thërriste ‘dele’ gjatë gjithë kohës. Banorja e acaruar i thyen Romeos vezën në kokë, ndërkohë që ky i fundit nuk ka reaguar fare, duke ruajtur qetësinë.

Romeo: A u dënua në Prime kjo gjë? Ça po bëni? E njëjta gjë është.

Ilnisa e mbështeti veprimin e Ledjonës duke i thënë asaj ‘bravo’.

Ilnisa: Shumë mirë ta bëri. Do shkoj edhe unë të marr një vezë.

Romeo: Jeni komplet pa argument. Kjo është fuqia jote.

Ndërkohë nga ana tjetër, kjo skenë nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga Donaldi, i cili ka reaguar menjëherë në Instastory duke thënë:

Veprimet e lojtarëve që kanë argumenta të forta. Romeo bravo për durimin.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *