Nis sot reality show më i ri “Ferma VIP”, zbulohen zyrtarisht të gjithë personazhet që do të bëhen pjesë

“Ferma VIP” do të nisë mbrëmjen e sotme në Vizion Plus, teksa reality show më i ri, që vjen për herë të parë në Shqipëri, do të vazhdojë transmetimet cdo ditë, 24/7, në kanalet e dedikuara, teksa faqja zyrtare e programit në Instagram premton mjaft surpriza nga spektakli i sotëm.

Jo vetëm kaq, por janë zbuluar edhe zyrtarisht të gjithë konkurrentët e fermës, duke hedhur poshtë disa prej zërave apo aludimeve për emrat që do t’i bashkohen garës për cmimin e madh, por edhe duke konfirmuar shumë prej tyre.

Në 3 postime të ndryshme, është konfirmuar se moderatorët do të jenë Bes Ballaku dhe Fjoralba Ponari, sic ishte paralajmëruar, ndërsa ndër emrat e konkurrentëve mund të përmendrim: Robert Berisha, Mariana Kondi, Niko Komani, Xhesika Polo, Albano Bogdo, Ciljeta, Florjan Agalliu, Renis Gjoka, Ditea Berisha apo Valer Kolnikaj.

Listën e plotë e gjeni më poshtë:

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *