Magazine Showbizz

Nga plazhi Antonela e Përputhen na tregon fytyrën e saj pa grim (VIDEO)

Share on the social medias

Antonela Berisha është një ndër personazhet më të përfolura e cila edhe pas Përputhen arriti të qëndrojë në qendër të vëmendjes, shkruan Billbordi.net

Ajo në rrjetin social Instagram ndiqet nga më shumë se 480 mijë ndjekës.

Kohë pas kohë ajo ndanë me ta foto, video e shkrime të ndryshme.

Së fundi ajo ka bërë me dije se ka filluar pushimet dhe nga plazhi na tregoi fytyrën e saj pa grim, e si duket vlerësojeni ju vetë./Billbordi.net

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *