Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet nisën edhe komentet e para, nga ish-banorë dhe komentues të këtij edicioni.

Visjan Ukcenaj dhe Olsi Bylyku, të dy mbështetës të Julit, komentuan në ‘story’ në Instagram. Po ashtu, edhe ish-banorja e edicionit të kaluar, Mikela Pupa dhe gazetarja Aulona Musta dhanë komentin e tyre pas finales.

Ish-banori i këtij edicioni, Jetmir Salaj, zgjodhi të ironizonte duke ndarë 2 video nga momenti kur në shtëpi u dhanë zarfet e zinj, për Klodian Duron dhe Egla Cenon, fituesen e ‘BBV’.

Visjan Ukcenaj: Të jetë Egla në Podin final dhe të mos jetë Romeo, është njësoj si të kesh një Fiat Punto me stemë benzi. Fitoi…Hajt mo vl fitoi

Aulona Musta: Në një vend ku gjysma e politikanëve janë kriminel, nuk është çudi që BB ta fitojë dikush që ka dalë me zarf të zi

Mikela Pupa: Fytyra ime kur pashë se kush e fitoi Bigun

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Hatërmbetje me produksionin? Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli braktisin studion e BBV pak pas eliminimit të moderatorit

Meriton Mjekiqi dhe e dashura e tij, Ilnisa Agolli, janë larguar nga studio e Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme, pak pasi moderatori u eliminua nga gara…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *