Magazine Showbizz

Nëna e Beatrix Ramosaj, Antigona duket kaq bukur nga pushimet

Share on the social medias

Beatrix Ramosaj dhe nëna e saj duket se po i shijojn shumë pushimet bashkë, shkruan Billbordi.net

Kjo pasi në të njëjtën kohë po sjellin foto e video të ndryshme nga bregdeti edhe pse nuk e publikuan ndonjë foto bashkë.

Antigona Ramosaj nëna e Beatrixit në Instagram publikoi një foto të bukur ku shihet veshur në komplete të bardha.

Po duket kaq e bukur dhe zonjë e vërtetë apo jo? /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *