Magazine Showbizz

Nëna e Adelina Tahirit sikur të ishte në një moshë me të bijat, nuk dihet cila është nëna

Share on the social medias

Adelina Tahiri së fundmi ka postuar një imazh familjar duke u shfaqur krahë nënës dhe motrës.

Nënë e bija duken kaq të ngjashme dhe elegante, shkruan Kosovarja.

Edhe fansat e tyre bënë mijëra komente derisa nuk mund ti dallonin se cila është e ëma.

Ajo duket një zonjë dhe sikur të ishte në një moshë me të bijat.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *