Në shtëpinë e Bora Zemanit sot ka festë, moderatorja ndan dy gëzime në një ditë

Në shtëpinë e Bora Zemanit sot ka festë. Djali i moderatores së njohur, Arbori, feston ditëlindjen dhe ai mbush plot 9 vjeç.

Bora ka postuar disa imazhe në “Instastory”, ku në të parën shfaqet Arbori dhe ora “00:00”, për të treguar se kemi hyrë në ditëlindjen e tij.

“Dashuria ime!”, ka shkruar shkurt Zemani.

Ndërkohë në postimin e radhës, ajo ka zbuluar tortën e parë të ditëlindjes, në të cilën është vendosur numri 9.

Por jo vetëm kaq, pasi kjo ditë është e veçantë për moderatoren pasi ka premierën e filmit të saj “5 Herë Jo”.

Bora së bashku me Donald Veshajn janë protagonistët kryesorë të filmit, por gjithashtu ata janë edhe producentët e tij.

Kujtojmë se një ditë para premierës absolute të filmit “5 Herë Jo”, protagonistët dhe stafi realizues dolën në një konferencë për mediat.

Bora dhe Donaldi, përkatësisht Jora dhe Gjergji, të cilët do të përballen më një sërë të papriturash në botën kinemasë, artit dhe televizionit, ndanë emocionet e rolit.

“Jam ndjerë shumë mirë, gjatë gjithë xhirimeve e ndieja shumë timin të gjithë rolin. E kisha shumë të qartë se si duhet të ishte Jora”, – u shpreh moderatorja e njohur.

FOTO:

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *