Magazine Showbizz

Në këtë foto Engjit i dallohet ndërhyrja që ka bërë së fundmi

Share on the social medias

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Në fotot e fundit vërehet qartë se ajo ka ndërhyrë sërish në buzët e saj. Kjo foto qartë tregon se Engji duket shumë ndryshe nga ndërhyrjet./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *