Magazine Showbizz

Në fustan të bardhë, Shkurte Gashi tregon këmbët e saj tërheqëse

Share on the social medias

Ajo padyshim është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Shkurte Gashi, vazhdon të jetë ende aktive nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ani pse jemi në përfundim të sezonit veror, Shkurta ende po udhëton nëpër vende të ndryshme duke performuar muzikën e saj.

Së fundmi ajo është parë në shoqërinë e këngëtarit të njohur, Yll Nimani.

E ajo çka bie në sy është veshja e Shkurtës, e sidomos këmbët e saj tejet tërheqese./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *