Magazine Showbizz

Moti i keq në Tiranë, Luana Vjollca rikthehet aty ku filloi gjithçka dhe ka një pyetje për fansat: Kë e ka marrë malli (VIDEO)

Share on the social medias

Luana Vjollca pas rolit si velinë në ‘Fiks Fare’ nisi karrierën në moderim si prezantuese moti. E pas një karriere të gjatë televizive duket de Luana qënka bërë nostalgjike.

Pak më parë Luana ka publikuar një video të shiut në Tiranë e përbri shkruan: Kë ka marrë malli për Luanën e motit? Ndonse kanë kaluar shumë vite nga kjo eksperiencë.

Pasi përfundoj ‘Shiko Kush Luan’ në Top Channel, Luana ka qendruar larg TV por sigurisht nuk kanë munguar angazhimet në rrjetet sociale.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *