Moderatorja e vë në siklet Bucin, para Veronës e pyet për Santianen

Ylli Dervishi dhe partnerja e tij, Verona, kanë qenë së fundmi të ftuar në emisionin “Pak pa thënë natën e mirë”.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2 ka folur për eksperiencën në këtë format dhe për periudhën pas daljes nga shtëpia.

Në një moment, moderatorja Genta Cana ia përmend hyrjen e Veronës në BBVK dhe pjesën për televizor.

“Akoma qeshim për punën e televizorit. Brenda ka qenë pjesë e lojës gjithçka. Prindërit më kanë pritur shumë mirë. Më kish marrë malli për njerëz, për telefon”, u shpreh ai.

Buci thotë se ruan akoma kontakte të mira me shumë prej konkurrentëve.

“Me shumicën vazhdon akoma kontakti. Shihemi, dalim ndonjë ditë”, theksoi Dervishi.

Verona dhe Ylli gjithashtu zbuluan se nuk flasin më me Santiana Malokun, me të cilën ishte shumë i afërt në Big Brother.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *