Mes puthjeve dhe përqafimeve, Romeo dhe Vesa ‘shuajnë’ debatet pas sqarimeve (VIDEO)

I mërzitur nga debati me Vesën, Romeo u përlot këtë mbrëmje, por ia doli të sqarohet me këngëtaren.

Moderatori i shprehu këngëtares mbështetjen e tij dhe mes lotësh, u përqafuan dhe shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Romeo: Nëse dështojmë, do të jetë dështim im dhe yti bashkë! Nëse fitojmë, fitojmë bashkë.

Romeo: Thjesht qetësohu, okej

Vesa ishte e lënduar nga mënyra se si konkurrentët me të cilët vuante dënimin në kazermë, u sollën me të pas arratisjes.

Sipas saj ishte një “kthim shpine”, ndërsa u përfshi në debat me Meritonin dhe Romeon.

VIDEO

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *