“Merret me gratë e shokëve”- Deklarata e Meritonit për Romeon, vjen një reagim nga Bora Zemani

Meriton Mjekiqi bëri një deklaratë të fortë gjatë prime-t të së shtunës në “Big Brother VIP”.

Ai u shpreh për Romeo Veshajn se njihet si person që merret me gratë e shokëve.

Këtu, Meritoni i referohej Elgitit dhe Kleas, gjë që Romeo e vuri vetë në dijeni.

Mirëpo për këtë deklaratë të Meritonit, të shtunën erdhi një reagim i menjëhershëm nga Elgiti, i cili i injoroi fjalët e banorit dhe shprehu hapur mbështetjen për Romeon.

Ndërsa së fundmi një reagim ka ardhur edhe nga Bora Zemani.

Edhe ajo gjithashtu shpreh hapur mbështetjen për Romeon, duke i bërë edhe një kërkesë: “Fli të lutem se duhet të zgjohem herët nesër”

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *