Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të ‘BBV’. Mbrëmjen e djeshme ka dhuruar plot emicione të bukura duke mbajtur të mbërthyer pas ekranit me mijëra shqiptarë me momente mjaft emocionuese e kulminante ishte dasma me Kiarën dhe fitorja e ccmimit të madh prej 100 milion lekësh.

E menjëherë pas përfundimit të shoë-t këngëtari ak zgjehdur të festojë ditën e parë në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve është një foto e Luizit i cili është shfaqur më një automjet të bardhë, mjaft luksoz.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *