Menjëherë pas fitores, Luizi arratiset në Shkodër dhe ‘tërbon’ fansat me bishën luksoze (FOTO)

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të ‘BBV’. Mbrëmjen e djeshme ka dhuruar plot emicione të bukura duke mbajtur të mbërthyer pas ekranit me mijëra shqiptarë me momente mjaft emocionuese e kulminante ishte dasma me Kiarën dhe fitorja e ccmimit të madh prej 100 milion lekësh.

E menjëherë pas përfundimit të shoë-t këngëtari ak zgjehdur të festojë ditën e parë në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve është një foto e Luizit i cili është shfaqur më një automjet të bardhë, mjaft luksoz.

FOTO:

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *