Melisa Aslı Pamuk got on the subway and her world of thought changed in an instant!

Melisa Aslı Pamuk, who appeared in front of the audience on Sunday evenings with the Fox TV series Ego, has had an impressive career on the sets for many years. The actress, who rapidly increased her fan base with the projects she took part in, is now working together with Alperen Duymaz for the success of a new project.

The actress, who attracted attention with the character of Sevda in the TV series Yer Gök Aşk in 2012, made her biggest debut with the TV series Kara Sevda, which was broadcast between 2015 and 2017. The effect of being a very good TV show couple with Alperen Duymaz in the Çarpışma series led her to come together with her partner in the Ego series years later.

Although the Ego series did not get very good results in the ratings, it has a strong audience. The social media support of the series is also on point. Melisa Aslı Pamuk, as a popular name, does not fall off the agenda because of the series.

The actress answered questions from her fans in the program on the Onedio channel on youtube. The actress, who made a confession about the change that being a celebrity made in herself, said, “I started to become more asocial, I started to stay indoors more after I became famous.”

Melisa Aslı Pamuk explains that she cannot fall asleep anywhere and cannot feel comfortable outside of her home because she feels vulnerable.

Explaining that the most intolerable sound is the sound of chewing, the actress said that hearing what happens in the mouth of the person opposite her while eating makes her extremely uncomfortable.

Melisa Aslı Pamuk, who explained that when she got on the subway, no one looked at her or knew her, she explained her experiences as follows: “We got on the subway. No one looked at me when I got on the subway. No one recognized me. I thought I wasn’t famous there.”

The actress, who has a lot of Arab fans, said that she is open to offers from abroad and that she will be pleased if a good offer comes.

Explaining that there is no similarity between Sibel’s character in the Ego series and her own personality, the actress said, “Sibel is another dimension, I have nothing to do with it.”

Explaining that she has the potential to gain weight even if she drinks water, the actress explained that she sometimes gains weight, sometimes loses it, and that she pays great attention to it.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *