Magazine Showbizz

Medës i shkruan dikush në telefon, reagimi i papritur i Lules

Share on the social medias

Meda dhe Lulja janë ndër qiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Meda pa dyshim se eshte nje nga kengetaret me te kerkuar ne sezonen e dasmes, shkruan InfoKosova.

Ai dhe Lulja njihen per raportin e shendosh si cifte te cilin e mbajne.

Në një foto të publikuar, shihet Meda duke lëxuar një mesazh në telefon.

E fytyra serioze e Medes nxiti reagimin e Lulës e cila ju afrua për të parë se kush po i shkrunte burrit të saj.

A ishte ndonjë femër e cila po i dërgonte mesazh Medës, këtë me së miri e din Meda dhe Lulja.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *