“Me Sara Gjordenin kam pasur një flirt”, banori ri i Big Brother Vip: Do dalin fotot

Shtëpisë së “BBVA 3” mbrëmjen e djeshme i janë shtuar tre banorë të rinj, të cilët me shumë gjasa do të trazojnë ujërat mes konkurrentëve.

Nga prezantimi që Ledion Liço bëri, Sara Karaj ka qenë miss, një nënë single dhe jeton në Londër. Silvi është këngëtar, producent filmash, sipërmarrës dhe jeton në Francë, ndërsa Julia Ilirjani, aktorja e njohur shqiptare, e cila jeton në SHBA.

Silvi një nga tre banorët të cilët iu bashkuan shtëpisë më të famshme në vend, Big brother Vip Albania 3 në një intervistë për “Fun Club” ka treguar se tre nga vajzat brenda shtëpisë i njeh, por jo vetëm kaq.

Silvi ka treguar se ka pasur një njohje me banorën, Sara Gjordeni e cila për momentin është në një lidhej dashurie me këngëtarin e njohur Bardhin.

Silvi është pyetur se cilën nga vajzat e Big Brother Vip njeh nga jashtë, ai është përgjigjur:

“Sarën, Erjolën, Rozën”.

Pyetjes tjetër se a ka flirtuar me ndonjërën prej tyre, Silvi iu përgjigj:

Po me Sarën, do dalin fotot.

Nga fjalia e fundit “do dalin fotot” duket se do të ketë një situatë të trazuar dhe pritet që në ditët në vijim të zbulohet më shumë rreth këtij flirti mes Silvit dhe Sarës.

Sara Gjordeni është një nga konkurrentet më të përfolura të Big Brother Vip 3, kjo pasi ajo ka zgjedhur të jetë shumë e hapur me publikun dhe të tregojë të gjitha historitë e dashurisë dhe lidhjet që ka pasur ndër vite.

Në një situatë të pazakontë, ajo u përball edhe me ish të dashurin e saj, Endrikun i cili u fut si konkurrent brenda shtëpisë së Vëllait të Madh,ndërsa shpesh është folur edhe për lidhjen e saj me “boksierin”, për të cilin u akuzua se nuk e kishte mbyllur akoma marrëdhënien.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *