Magazine Showbizz

Me këtë veshje të nxehtë shfaqet Ariana gruaja e Ermalit në ‘Sunny Hill’

Share on the social medias

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo mbrmë ka marrë pjesë në festivalin që po mbahet në Prishtinë ‘Sunny Hill’.

Ariana ka zgjedhur që të vishet goxha e nxehte në këtë mbrëmje.

Me një bluzë në formë, Ariana shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *