Magazine Showbizz

Me këtë fustan të shkurt del në rrugë Engjëllusha Salihu

Share on the social medias

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke ecur në publik.

E veshur me fustan të shkurt e te nxehte, Engji shfaqet për përvëluese në këtë foto. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *