Magazine Showbizz

Me këtë fustan të ngushtë, Ariana mori gjithë vëmendjen e dasmorëve

Share on the social medias

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë, nga atje ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të gjatë e të ngushtë, Ariana shfaqet super bukur.

Me këtë veshje, ajo pa dyshim që ka tërheq vëmendjen e të gjithë dasmorëve. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *