Magazine Showbizz

Marina Vjollca befason me pamje nga shtrati i gjumit, pa pikë grimi

Share on the social medias

Marina Vjoclla, është njëra nga moderatoret më të njohura e të dashura për publikun shqiptar. Ani pse ka kohë që është pjesë e mediave, ajo prapë se prapë është në qendër të vëmemjdjes, shkruan Billbordi.net

Duke qenë se është figurë publike, ajo gjithmonë mundohet që në ekran të paraqitet me shumë stil.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga dhoma e gjumit.

Pa pikë grimi dhe e shtrirë në shtrat, Marina shfaqet mahnitëse në pamje.

Burri i saj, Getoar Selimi do të shkrihet kur ta sheh në këtë gjendje gruan e tij bukuroshe.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *