Luizi habit fansat, zbulon nëse do jetë pjesë e BBV3

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë qenë të pranishëm në premierën e filmit të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, “5 Herë Jo”, ku kanë dhënë edhe një intervistë për emisionin “Shqipëria Live”.

Gazetari, duke menduar që këngëtari i njohur nuk do të tregonte gjë, ka vendosur që të pyes moderatoren nëse Luizi do jetë opinionist në edicionin e tretë të “Big Brother VIP”.

“Kiara do jetë Luizi opinionist në Big Brother VIP 3?”, pyeti gazetari dhe Kiara iu përgjigj: “Aq sa di ti di edhe unë. Nuk kemi bërë shumë muhabete në shtëpi”.

Gazetari: Tani nëse të gjithë të kanë pyetur ty për Big Brother, unë do pyes Kiarën, se ti nuk tregon gjë. Kiara, a do jetë Luizi opisionist te Big Brother?

Kiara: Aq sa di ti, di edhe unë.

Luizi: Me pak fjalë e di Luizi, prapë tek unë erdhe

Kiara: Nuk kemi bërë shumë muhabete pune në shtëpi

Luizi: A nuk e ke parë Big-un që kur isha me Kiarën thosha ‘jam në shtëpi, jam pushim’. Nuk flas për punë

Gazetari: A ke emocione që po fillon “Big Brother” dhe ti ke trofeun e “Big Brother VIP 2”?

Luizi: Nuk e lëshoj trofeun, kush ma merr mua?

Kiara: Një lloj emocioni është sepse po të mendosh para 1 viti që ishim duke u bërë gati për t’u futur në shtëpinë më të famshme, sigurisht që është emocion. Edhe një lloj nostalgjie. Kemi njohur njëri-tjetrin dhe n’a ka ndryshuar jeta komplet, brenda 1 viti.

Luizi: E di çfarë domethënë me lëshuar trofeun? Me lëshuar Kiarën, nuk e lëshoj. Kush do me e marrë, veç të thotë ‘Luiz a e pranon ftesën për në Big’, e flasim.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *