Luizi dhe Noizy në një bashkëpunim? Anëtari i grupit OTR zbulon të vërtetën (VIDEO)

Varrosi i ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” ka treguar nëse Noziy do bënte një bashkëpunim me Luiz Ejllin.

Gjithashtu ai u pyet se nëse ishte vërtet zëri i Luizit në këngën e Elvanës dhe Noizyt, në momentin kur thërret “Noizy”, por Varrosi shprehet se nuk e di.

Ronaldo Sharka: A është e vërtetë që është zëri i Luizit dhe e dyta, a do bëhet Luizi pjesë e OTR?

Varrosi: Ore pjesë e OTR nuk them, por besoj që do ishte super gjë që Noizy dhe Luizi të bënin një këngë.

Erjola Doci: Po zëri është apo nuk është?

Erjona Doci: Nuk e njeh zërin e Noizyt?

Varrosi: Më duket si zëri i Noizyt me thënë të drejtën, por nuk e di, ndoshta është dhe ajo. Është diçka që nuk e di, e kanë mbajtur sekret ndoshta.

Ronaldo Sharka: Ai ka dëshirë të bëjë këngë me Luizin?

Varrosi: Përderisa Noizy e ka hedhur në Instagram dhe i ka dhënë shumë suport, besoj që po. Unë mendoj që do ishte një bashkëpunim shumë i bukur.

Erjola Doci: Do e shkruaje ti tekstin?

Varrosi: Jo tekstin e shkruajnë vetë ata, nuk kanë nevojë për tekst.

VIDEO:

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *