Luizi befasohet nga lajmi suprizues, zbulohet posti i rëndësishëm që do të marrë në Top Channel

Luizi në përballje me Kristin, arriti të rrëmbejë çmimin e madh prej 100 milion lekësh. Por, pak para se të shpallej fituesi, moderatorja e programit ka habitur të gjithë e duke surpizuar vetë Luizin ku ka deklaruar se:

Tanimë Top Channel nuk do të të lëshojë, do jesh pjese e produksionit, dhe pse produksioni është fyer më rëndë nga të gjithë e duke e fajësuar publiku shpresh herë.

Nga ana tjetër, vetë këngëtari i është përgjigjur se pema me koka gjuhet Arbana”.

Luizi do të jetë tanimë pjesë e produksionit të Big Brother Albania në Top Channel.

Related Posts

Ndalimi i transmetimit të BBVK, Alaudin Hamiti tregon çka ndodhi

Ditën e sotme po komentohet jashtëzakonisht shumë lidhur me situatën e fundit në “BBVK”, ku po thuhet se transmetimi është ndërprerë për disa orë. Lidhur me këtë…

Rita dhe Fidani befasojnë me veprimin ‘midis’ New York-ut

Çifti shumë i dashur për publikun Fidani dhe Rita janë tejet aktiv në skenën e muzikës. Çifti kanë publikuar një video ku kanë treguar se do të…

Nuk do ta besoni se çfarë lidhje familjare ka Ryva Kajtazi me ketë banor të BBVK-së

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja….

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë. Ata konfirmuan lajmin me anë të një…

35 vjet dallim në moshë, kush është nëna e kush e bija?

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës. Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e…

“Pak respekt për veten” Fatma ka dy fjalë për një nga banoret e BBVK

Fatma ka reaguar për një nga banoret e BBVK, bëhet fjalë për Santianë. Santiana është sqaruar ditën e sotme me Bucit për ngacmimin që ai i bëri….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *