Magazine Showbizz

Luana tregon se me çfarë e bezdisë Marinën: Boll her dreq

Share on the social medias

Luana vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme jeta profesionale dhe përditshmëria.

Së fundi, përmes një fotografia ku është shfaqur duke buzëqeshur ka treguar se me çfarë veprimi të saj e bezdisë Marinën.

Ajo ka thënë se këtë imazh e postoi pikërisht për të motrën, pasi siç ka shkruar ajo e bezdisë Marinën duke postuar InstaStory të shumta.

“Për marinavjollca që u bezdisë nga postimet e mia të shumta”, ka shkruar ajo, ndërkohë, Marina e ka shpërndarë duke shkruar: “Boll her dreq”.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *