Magazine Showbizz

“Loredana, të dua” Deklarata e Yll Limanit që po bën namin në rrjet (VIDEO)

Share on the social medias

Loredana ka qenë në një nga koncertet e Ylli Limanit.

Në një moment këngëtari dëgjohet teksa bërtet ‘Loredana, të duaaaaaa’.

Reperja nuk bën asnjë reagim dhe vijon të këndojë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Noizyt.

Në rrjetet sociale videoja po shpërndahet gjithkund duke u kthyer në një trend./afterparty

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *