Magazine Showbizz

Leonora Jakupi bëhet gati për dasmë, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Share on the social medias

Ajo padyshim është diva e muzikës shqiptare. Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga artistet më të kërkuara të momentit.

Tani së fundmi ka sjellë një projekt të ri dhe po e shijon suksesin e këngës së re.

Ani pse jemi në fund të sezonit veror, ajo është shumë e angazhuar në dasma dhe ahengje.

Por, së fundmi këngëtarja nga Drenica ka qenë e ftuar në një dasmë, si mysafire.

E fustani i saj elegant i zi ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *