Magazine Showbizz

Lei Kraja gjen sozinë dhe s’do ta besoni se kush

Share on the social medias

Moderatorja e njohure sportit, Lei Kraja ka gjetur sozinë e saj, ajo ka postuar një foto të modeles egjiptiane Rola Ghorab që duket sikur është motra binjake e Leit tonë simpatike.

Lei është më e famshme në Instagram pasi numëron mbi 200 mijë ndjekës, ndërkohë që Rola ka mbi 20 mijë të tillë.

Por edhe ajo është imazh i disa brandeve kozmetikë dhe jeton në New York, aty ku ka jetuar moderatorja simpatike shqiptare.

“Kam marrë mbi 100 mesazhe që ngjasoj me këtë vajzën, po e marr si kompliment”, shkruan Lei në këtë foto që ka postuar në Instagram./kryefjala

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *