Magazine Showbizz

Laureta rregullohet e bëhet si “kukull”, me këtë pamje do ta çmend Robertin

Share on the social medias

Laureta Maçedonci, vazhdon të jetë emër i njohur në mediat rozë. Ajo në fakt u bë e njohur që kur zbuloi se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishën.

Tani çdo gjë rreth saj është në vëzhgim të mediave dhe natyrisht edhe publikut. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provoktaive.

E së fundmi ajo është shfaqur shumë joshëse, pasi është rregulluar e bërë si loçkë. Me këtë pamje ajo do ta çmend Robertin./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *