Largohet Ori Nebiaj nga roli i opinionistes, ish banorja e BBVA e zëvendson përkrah Arbër Hajdarit

Ori Nebiaj është opinionistja e Big Brother VIP Albania 3 e cila është pritur mirë nga publiku, por ka patur edhe nga ata të pa kënaqurit.

Së fundmi në Twitter po qarkullon një lajm se Ori Nebiaj, do të zvendësohet mbrëmjen e sotme në spektaklin e Big Brother nga Einxhel Shkira.

Më tej thuhet në Twitter se kjo është një provë për Einxhel pasi mund të jetë opinioniste deri në fund të këtij Big Brother-i.

Më shumë dyshimet i ka shtuar edhe Einxhel nëpërmjet një postimi në Twitter ku shkruan; Shihemi nesër.

Ndonse burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se Einxhelit i është propozuar roli i opinionistes edhe vitin e kaluara para Zhaklin Lekatarit, por nuk dihen arsyet pse nuk kanë arritur dakordësi.

FOTO

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *