“Ky është kokrra e legenit”, Iliri mbron Luizin dhe i kthen përgjigjen epike Efit

Gjatë darkës së dy finalistëve të vitit të kaluar të “Big Brother VIP” me katër finalistët e këtij edicioni të reality show-t, nuk kanë munguar ngacmimet dhe batutat.

Teksa Donald Veshaj po pyeste Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes se çfarë raporti kanë tani me njëri-tjetrin, Efi thotë për këngëtarin se ‘është kokrra e legenit’.

Nga ana tjetër, Luizi vendosi që të mos i përgjigjej kësaj pyetje, pasi tha se i është bërë te dhoma e rrëfimit dhe mund të dalë gjatë ‘Prime’-t të finales së madhe që do të mbahet më 6 maj.

Por këtu ndërhyri Ilir Shaqiri dhe i dha një përgjigje epike Efit. Ai i kujtoi asaj natën kur ajo kishte pirë dhe Luizi i ka qëndruar pranë në çdo moment.

“Ndoshta ai mund të jetë kokrra e legenit, po ama kokën ta mbajti ai te lavamani kur ishe keq”.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *