Ky është burri i vërtetë i Zejnepit në jetën reale (FOTO)

Balerin, aktor teatri dhe TV. Ai ka lindur më 14 gusht 1999 në Ankara.

Ai studioi në Konservatorin Shtetëror të Universitetit Eskişehir Anadolu për Artet Performuese, Departamenti i Aktrimit dhe Teatrit.

Ajo luajti personazhin e Zeynep-it në serialin Mos më Braktis, i cili ishte seriali i saj i parë televiziv.

Një student i mjekësisë i fortë, agresiv, me vetëbesim, i cili gjithmonë e ka kryer punën e tij vetë.

Ai është shumë i lidhur me nënën e tij dhe ndershmëria është më e rëndësishmja për të.

Vendimi i gabuar që merr kur fillon lidhjen me Emren do ta ndjekë për një kohë të gjatë dhe do të bëjë që dashuria e tyre të testohet sërish.

FOTO

Related Posts

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *