Magazine Showbizz

Kunata i bën dedikimin e ëmbël Einxhelit, mos e humbisni

Share on the social medias

Einxhel Shkira mori një dedikim të ëmbël nga kunata e saj.

Motra e Dagzit publikoi një foto me kafe dhe shkroi:

”Kuni mos je për një kafe turke më mungon”.

Derisa Einxhel e riposton duke thënë se i mungon edhe asaj dhe do vij së shpejti./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *