Magazine Showbizz

Krahasimi i Luana Vjollcës me motrat Kardashian bie në sy të tyre, ja veprimi i papritur i Kourtney

Share on the social medias

Luana Vjollca njihet si një nga femrat shqiptare me format terheqese dhe stil unik në paraqitje.

Kjo ka bërë që ajo shpesh të krahasohet me motrat Kardashian.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video me titull “Luana Vjollca është Kim Kardashian shqiptare”, ku shfaqen pamje të ndryshme të yllit shqiptar krahasuar me Kim.

Kjo ka rënë në sy të Kourtney, e cila i ka bërë like videos së shpërndarë./afterparty

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *