Magazine Showbizz

Korab Shaqiri bëhet sërish baba, zbulon emrin e djalit

Share on the social medias

Këngëtari i njohur, Korab Shaqiri është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë me dije me anë të një statusi në rrjete sociale i ati i tij, artisti Ilir Shaqiri.

“Mrekulli! Sot Alteu është bërë me një vëlla! Lulja dhe Korabi u bënë prindër për herë të dytë, duke sjellë në jetë Arb Shaqirin, nipin tim të mirë!”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, vetë Korabi ka reaguar duke publikuar një foto, krahas së cilës ka shkruar:

“Mirë se erdhe në jetë ARB SHAQIRI” Urimet për ardhje në jetë të djalit kanë qenë të shumta.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *