Konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Dorë për dore me këngëtarin e njohur, ish-banorja e ‘BBV’ bën ‘lëmsh’ rrjetin me foton e fundit

Këngëtarja Semi Jaupaj ka nxitur thatheshemet se është në një lidhje dashurie me kolegun e saj, Sardi Strugaj.

Ajo është shfaqur e kapur për dore me artistin në premierën e filmit “5 herë jo” të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.

Semi Jaupaj dhe Sardi Strugaj publikuan pamje ku shihen mjaft të afërt me njëri-tjetrin në rrjetet sociale teksa qëndrojnë së bashku tapetin e kuq.

Në postimin e Semi Jaupajt, Sardi komentoi një emoji zemre të kuqe, ndërsa artistja iu përgjigj me emoji zemre të bardhë.

“Më shumë gjëra do të vijnë”, shkruan Sardi, krahas një video ku shfaqet i kapur për dore me Semi Jaupajn.

Ndërsa nuk dihet nëse dyshja janë në një romancë, apo po punojnë për një projekt të përbashkët muzikor.

FOTO:

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *