Magazine Showbizz

Koha nuk “ecën” për Ledina Çelon, tregon format perfekte nga plazhi

Share on the social medias

Ledina Çelo ka treguar dhe njëherë se mosha është thjesht një numër për të.

Këngëtarja, e cila është cilësuar si një nga femrat më të bukura të showbizz-it shqiptar, është tërhequr prej vitesh nga muzika dhe jeta publike.

Megjithatë, këngëtarja ka spikatur gjithmonë me fizikun e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë pozat provokuese.

Me rroba plazhi, duke vënë në pah format perfekte qe posedon, Ledina duket gjithmonë joshëse.

Së fundmi, nga jugu i vendit ku ndodhet, këngëtarja ka pozuar duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *