Magazine Showbizz

Kjo është dhurata e ‘çuditshme’ që Einxheli mori nga Dagzi kësaj radhe

Share on the social medias

Einxhël Shkira dhe DJ Dagz janë ndër ciftet më të dashura të cilët dolën nga Big Brother VIP Albania. Ata së fundi kanë bërë pushimet e para si cift tashmë, shkruan Billbordi.net

E sigurisht nga këto pushime nuk munguan as foto e video të shumta të dyshes.

Së fundi Einxhel Shkira ka treguar se familjes së tyre i është shtuar edhe një antarë i ri, duke na treguar se pas arushit që Dagz i bëri dhuratë kësaj radhe ajo mori një delfin si dhuratë nga ai./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *