Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm.

Ndërsa Emre ishte në shtëpi, Zeynep mori regjistrimin audio dhe do të gjente Emren; Megjithatë, çfarë ndodhi kur shtëpia e Emres ishte në një vend të shkretë dhe Zeynep vendosi të shkonte në shtëpi me minibus sepse ajo ishte e prishur.

Zejnep mbeti në rrugë. Bora e mori Zejnepin në makinën e tij dhe e la pranë Emres.

Zeynep-it i ra të fikët duke menduar se Emre e kishte mashtruar me planin e Cansu-s.

Bora, i luajtur nga Fatih Gühan, e dërgoi menjëherë Zeynep në spital.

Për fat të mirë, gjërat u ndërlikuan kur spitali ku Bora mori Zeynep, doli të ishte i njëjtë me spitalin e Emres.

Cansu tani do të pretendojë se ka një lidhje dashurie mes Borës dhe Zeynep-it dhe personazhi i Borës do të përfshihet tërësisht në skenarin e serialit tonë.

Fatih Gühan, i cili luan personazhin e Borës në “Mos më Braktis”, është një djalë i ri shumë i pashëm, por kur rruajti mjekrën për serialin, u shndërrua në një pulë të këputur.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *