Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya’s sympathetic poses on the set!

The duo of Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya, who took the lead roles in Ay Yapım’s Aile (Family) series broadcast on Show TV, which won the audience’s appreciation from the first episode with its cast and story and placed first in the ratings, conquered the hearts of the audience.

The duo, which has attracted great attention in the social media environment since the first appearance of the series, gives exciting moments to millions of viewers of the series.

The couple, who is very well liked with their harmony as a partner, will also be talked about with their romantic scenes in the new episode.

While the story of the series “Aile”, the original script of which was written by Hakan Bonomo, directed by Ahmet Katiksız, and starring Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya, draws attention, Tatlıtuğ and Sarıkaya’s partner harmony is also praised.

Special frames from the romantic scenes in the new episode of the duo, which has been talked about both with their acting performances and their partner harmony since the first day of its publication, have been published.

Related Posts

Ndalimi i transmetimit të BBVK, Alaudin Hamiti tregon çka ndodhi

Ditën e sotme po komentohet jashtëzakonisht shumë lidhur me situatën e fundit në “BBVK”, ku po thuhet se transmetimi është ndërprerë për disa orë. Lidhur me këtë…

Rita dhe Fidani befasojnë me veprimin ‘midis’ New York-ut

Çifti shumë i dashur për publikun Fidani dhe Rita janë tejet aktiv në skenën e muzikës. Çifti kanë publikuar një video ku kanë treguar se do të…

Nuk do ta besoni se çfarë lidhje familjare ka Ryva Kajtazi me ketë banor të BBVK-së

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja….

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, Olta Gixhari pyetet nëse e ka uruar Kiarën për shtatzëninë

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë. Ata konfirmuan lajmin me anë të një…

35 vjet dallim në moshë, kush është nëna e kush e bija?

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës. Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e…

“Pak respekt për veten” Fatma ka dy fjalë për një nga banoret e BBVK

Fatma ka reaguar për një nga banoret e BBVK, bëhet fjalë për Santianë. Santiana është sqaruar ditën e sotme me Bucit për ngacmimin që ai i bëri….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *