Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya’s sympathetic poses on the set!

The duo of Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya, who took the lead roles in Ay Yapım’s Aile (Family) series broadcast on Show TV, which won the audience’s appreciation from the first episode with its cast and story and placed first in the ratings, conquered the hearts of the audience.

The duo, which has attracted great attention in the social media environment since the first appearance of the series, gives exciting moments to millions of viewers of the series.

The couple, who is very well liked with their harmony as a partner, will also be talked about with their romantic scenes in the new episode.

While the story of the series “Aile”, the original script of which was written by Hakan Bonomo, directed by Ahmet Katiksız, and starring Kıvanç Tatlıtuğ and Serenay Sarıkaya, draws attention, Tatlıtuğ and Sarıkaya’s partner harmony is also praised.

Special frames from the romantic scenes in the new episode of the duo, which has been talked about both with their acting performances and their partner harmony since the first day of its publication, have been published.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *