Këtu mund ta ndiqni LIVE reality show më të ri Ferma VIP

Pritjes i erdhi fundi. Starton sot “Ferma Vip”, reality show që do t’ju mbajë mbërthyer 24 orë para ekranit.

16 konkurentët janë gati të zhvishen nga jeta e qytetit dhe t’i bashkohen fshatit.

Teksa na ndan vetëm një orë e gjysmë nga nisja e spektaklit, gazetarja e Vizion Plus, Borana Demiri, në një lidhje të drejtpërdrejtë nga studio qendrore e “Ferma Vip” tha se emocionet janë të jashtëzakonshme.

Borana Demiri: Emocionet janë të jashtëzakonshme ndërsa të gjithë janë në aksion për të kuruar detajet e fundit. Produksioni ka zgjedhur të na mbajë zgjuar kureshtjen duke zbuluar pak detaje.

Ndërsa moderatorja e “Ferma Vip”, Fjoralba Ponari, e cila do të jetë në këtë rrugëtim së bashku me Bes Kallakun, ka premtuar emocione të forta në natën e parë të spektaklit.

Fjoralba Ponari: Unë nuk dua të të zbuloj shumë, por pak dhe e sigurt është fakti që do të kemi surpriza. Premtojmë emocione të forta, rrahje zemre dhe sfida. Protagonistët do të lënë shkëlqimin e jetës së qytetit për t’i shkuar afër tokës. Jam shumë falenderuese për këtë mundësi që më është ofruar megjithë produksionin dhe me Holta Dulakun. Është përgjegjësi e madhe dhe sfidë por jam e bindur që do jap maksimumin tim.

Ndërkohë fermerët më të famshëm në Shqipëri tashmë mund t’i ndiqni në kanalet më poshtë:

Nëpërmejt Vizion Plus të hënën dhe të premten

Dy kanale të dedikuara të platfomrës Tring, Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2.

Po ashtu do të kemi dhe livestreamet në Vizion Plus./vizionplus.tv

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *